Aproce “Ceļš pa dzīvju tiltiem”

Aproce austa senajā tehnikā bez stellēm, īpaši apstrādājot diegus, lai iegūtu lielāku blīvumu un  izturību. Izmantotais materiāls ir vilnas un linu diegi. Aproces aizdarei izmantota āda un ar rokām darināta pīnīte. Aproces platums ir 5,5 cm, savukārt garums ir individuāls, pēc pasūtītāja vēlmēm.

Kā zinām, mūsu organisms sastāv no liela daudzuma ūdens. Dažādos literatūras avotos ir minēts, ka cilvēka organisms satur aptuveni no 60%  līdz 72% ūdens. Tas atrodas gan šūnās, gan starp tām, gan arī dažādos ķermeņa šķidrumos – asinīs, limfā u.c. Šobrīd ir zināmi arī daudzi pētījumi, kas apstiprina, ka ūdens ir informācijas nesējs. Nēsājot zīmes – tās uzgleznojot, uztetovējot vai arī kā aksesuārus, tās tiek ierakstītas cilvēkā.   

Krusta zīme 

(dinamiskais jeb slīpais krusts)  

Tā ir viena no senākajiem rakstu elementiem, kas atrodama gandrīz visās kultūrās. Tai piedēvēta sarga, svētības un laimes nesējas nozīme. Senajās baltu ciltīs krusta zīme lietota kā maģiska aizsargzīme pret visu ļauno. No visvienkāršākā krusta izveidojušies daudzi citi krusta veidi, kā arī krusta kombinācijas ar citām zīmēm.

Krusts: Visa sākums un beigas. Caur krusta centru cilvēks ieiet šajā pasaulē un aiziet no tās.

Dinamiskais krusts – krusta zīme kustībā, darbībā. Izmanto lai likvidētu tumsas enerģijas, dzēstu negatīvo informāciju.

Aprocē attēlotā zīmju kombinācija jeb raksts likvidē negatīvo informāciju, kas sakrājusies cilvēka daudzajās inkarnācijās. Tā darbojas kā tilts starp dzīvēm un tīra pagātni. Tikai izmainot pagātni, var tikt izmainīta tagadne un nākotne. Aproce nēsājama gan uz labās, gan kreisās rokas.