Aproce “Kārtu kārtām kārtojas”

Aproce austa senajā tehnikā bez stellēm, īpaši apstrādājot diegus, lai iegūtu lielāku blīvumu un  izturību. Izmantotais materiāls ir vilnas un linu diegi. Aproces aizdarei izmantota āda un ar rokām darināta pīnīte. Aproces platums ir 5,5 cm, savukārt garums ir individuāls, pēc pasūtītāja vēlmēm.

Kā zinām, mūsu organisms sastāv no liela daudzuma ūdens. Dažādos literatūras avotos ir minēts, ka cilvēka organisms satur aptuveni no 60%  līdz 72% ūdens. Tas atrodas gan šūnās, gan starp tām, gan arī dažādos ķermeņa šķidrumos – asinīs, limfā u.c. Šobrīd ir zināmi arī daudzi pētījumi, kas apstiprina, ka ūdens ir informācijas nesējs. Nēsājot zīmes – tās uzgleznojot, uztetovējot vai arī kā aksesuārus, tās tiek ierakstītas cilvēkā.

Austras koks

 

Viss dzīvais ir augošs, gan koks, gan cilvēks. Koki visā pasaulē simbolizē dzīvību, nāvi un atjaunošanos. Kosmiskie jeb pasaules koki, kas simbolizē aktīvo dzīvības spēku, parādās daudzu tautu mitoloģijā. Kosmiskais jeb pasaules koks simboliski savieno pazemi, zemi un debesis. Tas simbolizē arī cikla sākumu un beigas.

Kas augšā – tas arī apakšā, kas apakšā – tas arī augšā. Cik augšā sīku zvaigžņu, zemē sīku akmentiņu.

Cilvēka enerģētika ir saistīta ar kokiem, un tā enerģētiskā struktūra ir kā Austras koks. Savukārt cilvēka uzbūves sīkākā vienība ir šūna un arī sevī nes koka enerģētisko principu. Tādēļ arī rakstos attēloto Austras koku zīmes ir dažādas, sākot no ļoti vienkāršām līdz arvien sarežģītākām. Tāpat kā cilvēkam pamatelements ir šūnas, tad tās ir grupētas audos, orgānos, u.t.t., veidojot arvien sarežģītākas struktūras.

Aprocē attēlotā zīmju kombinācija jeb raksts atjauno un kārto informāciju un enerģiju šūnu un audu līmenī. Likvidē indes, kas radušās pašam aizvainojumu un dusmu rezultātā. Aproce nēsājama uz labās rokas.