Aproce “Līdzsvars”

Aproce austa senajā tehnikā bez stellēm, īpaši apstrādājot diegus, lai iegūtu lielāku blīvumu un  izturību. Izmantotais materiāls ir vilnas un linu diegi. Aproces aizdarei izmantota āda un ar rokām darināta pīnīte. Aproces platums ir 5,5 cm, savukārt garums ir individuāls, pēc pasūtītāja vēlmēm.

Kā zinām, mūsu organisms sastāv no liela daudzuma ūdens. Dažādos literatūras avotos ir minēts, ka cilvēka organisms satur aptuveni no 60%  līdz 72% ūdens. Tas atrodas gan šūnās, gan starp tām, gan arī dažādos ķermeņa šķidrumos – asinīs, limfā u.c. Šobrīd ir zināmi arī daudzi pētījumi, kas apstiprina, ka ūdens ir informācijas nesējs. Nēsājot zīmes – tās uzgleznojot, uztetovējot vai arī kā aksesuārus, tās tiek ierakstītas cilvēkā.

Auseklis jeb rīta zvaigzne

 

Auseklis – rīta zvaigznes simbols. Tā ir zvaigzne ar astoņiem stariem un simbolizē gaismas uzvaru cīņā pret tumsu. Auseklis palīdz pārvarēt grūtības visharmoniskākajā veidā, nenodarot nevienam kaitējumu.

Aprocē attēlotā zīmju kombinācija jeb raksts līdzsvaro un harmonizē cilvēka enerģētiku. Tā ir kā gaismas lode, kas slīd cauri ķermenim no augšas uz leju un no lejas uz augšu. Aproce nēsājama uz labās rokas.