Aproce “Nāc Saulīte”

Aproce austa senajā tehnikā bez stellēm, īpaši apstrādājot diegus, lai iegūtu lielāku blīvumu un  izturību. Izmantotais materiāls ir vilnas un linu diegi. Aproces aizdarei izmantota āda un ar rokām darināta pīnīte. Aproces platums ir 5,5 cm, savukārt garums ir individuāls, pēc pasūtītāja vēlmēm.

Kā zinām, mūsu organisms sastāv no liela daudzuma ūdens. Dažādos literatūras avotos ir minēts, ka cilvēka organisms satur aptuveni no 60%  līdz 72% ūdens. Tas atrodas gan šūnās, gan starp tām, gan arī dažādos ķermeņa šķidrumos – asinīs, limfā u.c. Šobrīd ir zināmi arī daudzi pētījumi, kas apstiprina, ka ūdens ir informācijas nesējs. Nēsājot zīmes – tās uzgleznojot, uztetovējot vai arī kā aksesuārus, tās tiek ierakstītas cilvēkā.

Ūsiņa zīme

 

Ūsiņš ir sena gaismas dievība. Ūsiņa zīme simbolizē divus zirgus, kuri ved Sauli pasaules kalnā. Savukārt zirgs simbolizē cilvēka brīvo gribu. Ūsiņš kā debesu gaismas dievība atved atdzimstošo Sauli, kas ar savu enerģiju spēj dziedināt gan Zemi, gan uz tās mītošās būtnes. Ūsiņa zīme ir arī zirgu aizstāvis, tātad arī cilvēka brīvās gribas aizstāvis, tādēļ rakstos tas parādās dažādās modifikācijās, kā arī kombinācijās ar citām zīmēm, kas transformē un likvidē tumšo enerģiju un dzēš informāciju, kur ir pārkāpta brīvā griba.

Aprocē attēlotā zīmju kombinācija jeb raksts nes Saules enerģiju, likvidē negatīvo informāciju un blīvo, tumšo enerģiju. Tā darbojas kā dzirnaviņas, samaļot melnos, kaitīgos graudus. Aproce nēsājama uz kreisās rokas.