Kadiķis ar propolisu

Kadiķis ir no seniem laikiem plaši pazīstams un universāls ārstniecības augs, ko izmanto kvēpināšanai. Kadiķa aromāts uzmundrina un palīdz attīrīt telpu enerģētiski, kā arī dezinficē gaisu, kurā ir dažādi mikrobi un vīrusi. Kadiķa aromāts ir maigs, samtains. Kadiķi lieto telpu attīrīšanai, tas vairo izturību, palīdz pret depresīvu noskaņojumu, mazina apātiju, garīgo nogurumu, izmanto meditācijās un rituālos.

Propoliss – Propoliss ir sveķains, aromātisks augu valsts izcelsmes produkts, ko bite iegūst, pārstrādājot sveķveida vielu, ko tā ievāc no dažādu augu pumpuriem, mizām, zaru atvasēm un lapām, kam tiek pievienoti fermenti, vasks un ziedputekšņi. Senajā Ēģiptē propolisu izmantoja faraonu mumificēšanā. Tautas medicīnā propolisu pazīst kā veselību veicinošu un dziedniecisku līdzekli, kur to dēvē par dabīgajām antibiotikām un to var lietot ilgstoši, jo tas nezaudē savu iedarbīgumu. Propoliss satur virkni ārstējošu vielu, kas palīdz cīnīties ar iekaisumiem, stiprina imunitāti un ļauj uzveikt dažādas slimības. Propolisam piemīt spēja pilnībā iznīcināt mikroorganismus, sēnītes un vīrusus. Propoliss ne tikai sterilizē gaisu telpā, bet arī spēj likvidēt nepatīkamus aromātus, cigarešu dūmus un smacīgu gaisu mājās vai birojā.

Sastāvs: kadiķis, propoliss, kokogle, priedes skuja

 

Visas kvēpināmās nūjiņas ir izgatavotas tikai no dabiskām sastāvdaļām, kas, gandrīz visas, ievāktas Latvijā. Kvēpināmo nūjiņu viena no galvenajām sastāvaļām ir kadiķis. To kombinējot ar citiem augiem tiek iegūti daudzveidīgi, spēcinoši un dziedinoši aromāti, kas nelīdzinās no austumiem ievestajiem vīrakiem. Katrs no augiem sadegot atbrīvo savu enerģiju, kas iedarbojas uz mūsu maņām un apkārtējo telpu, radot savu labvēlīgo ietekmi. Meditācijās un rituālos šie augi palīdz koncentrēt psihisko enerģiju.

Īso nūjiņu garums ir apmēram 5 cm, kas paredzēts, lai aromāts piepildītu apmēram 60 – 90m2 lielu telpu un nebūtu pārāk spēcīgs. Vienas nūjiņas kvēpšanas ilgums ir apmēram 15 – 20 minūtes. Piecas nūjiņas iepakotas dabai draudzīgā koka zariņa iepakojumā, kas aiztaisīts ar bišu vaska vāciņu. Nūjiņas ir pieejamas arī citos iepakojuma veidos, vairāk skatīt sadaļu „Kā iegādāties”.

Garās nūjiņas ir 17 cm garas un, tāpat kā īsās nūjiņas, paredzētas telpu aromatizēšanai un noskaņas radīšanai. Vienas nūjiņas kvēpšanas ilgums ir apmēram 45 līdz 50 minūtes. Piecas nūjiņas iepakotas melna dizaina kartona kastītē.