Visas kvēpināmās nūjiņas ir izgatavotas tikai no dabiskām sastāvdaļām, kas, gandrīz visas, ievāktas Latvijā. Kvēpināmo nūjiņu viena no galvenajām sastāvaļām ir kadiķis. To kombinējot ar citiem augiem tiek iegūti daudzveidīgi, spēcinoši un dziedinoši aromāti, kas nelīdzinās no austumiem ievestajiem vīrakiem. Katrs no augiem sadegot atbrīvo savu enerģiju, kas iedarbojas uz mūsu maņām un apkārtējo telpu, radot savu labvēlīgo ietekmi. Meditācijās un rituālos šie augi palīdz koncentrēt psihisko enerģiju.

Nūjiņu garums ir apmēram 5 cm, kas paredzēts, lai aromāts piepildītu apmēram 60 – 90m2 lielu telpu un nebūtu pārāk spēcīgs. Vienas nūjiņas kvēpšanas ilgums ir apmēram 15 – 20 minūtes. Piecas nūjiņas iepakotas dabai draudzīgā koka zariņa iepakojumā, kas aiztaisīts ar bišu vaska vāciņu. Nūjiņas ir pieejamas arī citos iepakojuma veidos, vairāk skatīt sadaļu „Kā iegādāties”.

JAUNUMS. Šobrīd pieejamas arī 10 cm garas nūjiņas telpu aromatizēšanai un noskaņas radīšanai. Nūjiņās ir mazāks augu daudzums, kas nerada tik spēcīgu aromātu, kā īsās nūjiņas. Vienas nūjiņas kvēpšanas ilgums ir apmāram 30 minūtes.

Kadiķis ar rozi

Kadiķis ir no seniem laikiem plaši pazīstams un universāls ārstniecības augs, ko izmanto kvēpināšanai. Kadiķa aromāts uzmundrina un palīdz attīrīt telpu enerģētiski, kā arī dezinficē gaisu, kurā ir dažādi mikrobi un vīrusi. Kadiķa aromāts ir maigs, samtains. Kadiķi lieto telpu attīrīšanai, tas vairo izturību, palīdz pret depresīvu noskaņojumu, mazina apātiju, garīgo nogurumu, izmanto meditācijās un rituālos.

Roze simbolizē pilnību uz Zemes, tās aromāts līdzsvaro enerģiju. Rozi ieteicams kvēpināt mājās, lai radītu miera, siltuma un mīlestības atmosfēru starp ģimenes locekļiem, vai attiecībās ar mīļoto cilvēku. Rozes aromāts ir dūmakains, saldens, silts un patīkams. Palīdz transformēt dusmas, vilšanos un skumjas. Roze mazina depresiju, bezmiegu, stresu un spriedzi, vairo dzīvesprieku, dod iedvesmas sajūtu, līdzsvaro organisma enerģētiku un uzlabo garastāvokli.

Sastāvs: kadiķis, maijrozīte, kokogle, priedes skuja