Par mani

 

Dzīve ir ceļš, nevis vāveres ritenis. Kā katram ceļam ir savas pieturas, tā šī mājas lapa ir kā viena no mana ceļa pieturām, kurā es aicināšu īsāku vai ilgāku laiku būt par maniem ceļa biedriem ikvienu, kuram mans vēstījums un piedāvājums šķitīs interesansts.

Ir viegli aiziet maldu takas, kur krēslā vai naksts stundās klejo maldugunis, tādēļ svarīgi ir redzēt ceļu, kas ir izgaismots un patiess. Kā simbolu šai mājas lapai esmu izvēlējusies vienu no senajām Baltu zīmēm “liesmojošo sauli”. Par liesmojošo sauli mēdz dēvēt saules zīmes atvasinājumu – astoņlapu rozetes kombināciju ar citām zīmēm. Tas ir kā sirds zieds, kas izstaro Saules gaismu, rāda ceļu, atver durvis un palīdz pārvarēt grūtības.

Aicinājums atklāt augu praktisko un mazliet neierasto pielietojumu, kas palīdzētu katram ikdienas dzīvē, man radās pirms vairākiem gadiem, kad izlasīju rakstu no kā ir izgatavoti lielveikalos, plašā sortimentā un daudzumā, nopērkamie “vīraki”. Tad manī radās dziļa pārliecība, ka cilvēkiem arī pie mums būtu jādod iespēja izvēlēties gūt prieku, veselību un harmoniju no dabas.

Šajā mājas lapā es došu arī dažādas metodes un atziņas, kuras esmu guvusi, dzīvojot lauku vidē pie dabas un savās garīgajās praksēs. Te Jūs varēsiet atrast informāciju par augu kvēpināšanu, zīmju un augu nozīmi, kā arī to kā iegādāties kvēpināmās nūjiņas, kas izgatavotas no vietējo augu izejvielām un manis austos izstrādājumus, ikdienā ieviest kādu sev jaunu rituālu, tādejādi atdzīvinot senās zināšanas, prasmes un izpratni par cilvēka dziļo saikni ar dabu un tās nozīmi mūsu dzīvē.

 

Kontakti:

Dace Berga (10929)

www.flaming-sun.com
Tālrunis: +37127817065
e-pasts: flamingsun.lv@gmail.com
Elīza Berga (20139)
www.flaming-sun.com
Tālrunis: +37129176854
e-pasts: flamingsun.lv@gmail.com