Mājas enerģētiskā tīrīšana
“Lielā talka” jāsāk katram pašam ar sevi.
Tikpat svarīgi, kā slaucīt putekļus un mazgāt grīdas ir tīrīt māju enerģētiski. Lielākā daļa mājas vai dzīvokļi nav enerģētiski tīrīti kopš to uzcelšanas un ir uzkrājušas sevī daudz negācijas, smagu, sastāvējušos enerģiju un informāciju. Jo māja ir senāka, jo bagātāku vēstures vezumu visos līmeņos tā nes. Katrs tās iemītnieks kaut ko aiz sevis ir atstājis. Kādam varbūt šķiet, ka uztaisot remontu viss ir paveikts, bet mana pieredze liecina, ka remonts var arī uzcelt augšā senu „snaudošu” enerģiju, kas ar laiku aktivizējas un ietekmē mājas iemītniekus. Par to, ka māja jātīra enerģētiski liecina tas, ka dzīves telpa nav mājīga, notiek visādas „ķibeles”, lūzt tehnika, kā arī, ja īpašumu vēlas pārdot, bet nekādi nesanāk to izdarīt.
Tāpat kā viss mūsu materiālajā pasaulē, arī dzīves telpa ir visos trīs līmeņos – materiālajā, enerģētiskajā un informatīvajā. Enerģētisko līmeni nevar iztīrīt vai izmainīt ar fiziskām metodēm, ir jāņem talkā dabas spēki un jāveic cita veida tīrīšana.
Mana personīgā pieredze liecina, ka iesākumā nepieciešams tīrīt pat līdz trīs reizēm, jo enerģētiskie uzslāņojumi ir vairākās kārtās. Ir labi, ja var veikt šādu tīrīšanu vismaz reizi gadā.
Enerģētiskā tīrīšana jāveic ar visām stihijām (ūdeni (“mirušais ūdens”), uguni (svece); gaisu (kvēpināmajiem augiem) un zemi (sāls)), jo katra no tām tīra sava veida enerģiju. Tīrīšanu veic, kad ir dilstošs mēness, var arī skatīties pēc mēness kalendāra piemērotākās dienas. Es parasti veicu tīrīšanu dilstošā mēness pēdējā dienā.
Kā pagatavot “mirušo ūdeni” – ūdeni, kas attīra un likvidē.
Trīs diennaktis pirms paredzētās tīrīšanas stikla burkā ielej avota ūdeni (atkarībā no tā, cik lielas telpas jātīra, izvēlas atbilstošo tilpumu 1l – 3l). Tā kā ūdens spēj ierakstīt informāciju, tad uz burkas uzlīmē eiķeti ar uzrakstu, piemēram, “mirušais ūdens telpu attīrīšanai” vai tml. Es uz burkas vēl lieku austās zīmes, kas tīra enerģētiku, likvidē nevajadzīgu informāciju. Burkā ar ūdeni liek neapstrādātu kalnu kristālu (nopērkams jebkurā veikalā, kur tirgo pusdārgakmeņus). Šādi sagatavotu ūdeni liek uz nakti ārā, vietā kur to apspīd mēness (dilstošs mēness). No rīta burka ar ūdeni jānes iekšā un jānoliek tumšā vietā, savukārt vakarā atkal liek ārā. Tā trīs naktis pēc kārtas. Attīrīšanai vēl būs nepieciešama kāda slotiņa ar ko ūdeni izšļakstīt.
Par svecēm – vislabāk ir izmantot vaska sveces, var nopirkt nelielas eglīšu svecītes, vai garāku sveci sadalīt vairākās daļās. Var arī katrs pats pagatavot nelielas svecītes no vaska plāksnes, kas nopērkamas biškopības veikalos. Tur arī var iegādāties daktis. Paša gatavots vienmēr ir ar lielāku vērtību.
Kvēpināmos augus var salasīt vasarā, notīt ciešā buntītē un izžāvēt. Tāpat var izmantot kvēpināmās nūjiņas. No kvēpināmajām nūjiņām telpu enerģētiskai tīrīšanai vislabāk derēs kadiķis, kadiķis ar propolisu vai arī kadiķis ar egļu sveķiem.
Par sāli – derēs rupjais vārāmais sāls, kas nopērkams katrā pārtikas veikalā.
Atceramies, kaut arī darbības notiek fiziskā plānā, pats process ir enerģētisks, kur svarīga ir Jūsu doma un uzmanība. Insturments ir pats cilvēks – kur uzmanība, tur enerģija.
Tīra katru telpu atsevišķi. Tīrīšanu sāk ar kvēpināmo nūjiņu vai kvēpināmajiem augiem uz sienām, logiem, durvīm, telpas stūriem velkot gaisā ar rokas kustību dinamisko krustu un ar savu uzmanību iegriežot krustu pretēji pulksteņrādītāja virzienam.
Svarīgi ir vienlaicīgi ar krusta vilkšanu un iegriešanu (kā arī tīrot ar pārējām stihijām) pie sevis klusām teikt kādus vārdus attīrīšanai, piemēram, „attīries šī vietiņa” vai tml. Kad telpa šādi pa perimetru ir izstaigāta, tad kvēpināmo nūjiņu vai augus atstāj uz galda kādā statīvā, kamēr visi ir izkvēpinājušies.
Tad šo pašu telpu izstaigā pa perimetru ar aizdedzinātu vaska sveci, virzot sveci augšup lejup gar sienām, stūriem, durvju un logu ailēm. Var ilgāk uzkavēties vietās, kur jūtams smagums, vai ir sajūta, ka vajag vairāk patīrīt. Kad telpa izstaigāta, sveci atstāj uz galda kādā statīvā, līdz tā pilnībā izdegusi.
Tālāk telpu tīra ar “mirušo ūdeni” – uz sienām, logiem, durvīm, telpas stūriem šļakstot ar slotiņu dinamisko krustu un ar rokas kustību un savu uzmanību iegriežot krustu pretēji pulksteņrādītāja virzienam.
Atsevišķi traukā var ieliet “mirušo ūdeni”, saslapināt drāniņu un noslaucīt durvju, logu ailes, durvju rokturus, sliekšņus, galdu un citas vietas, kuras tiek biežāk lietotas.
Noslēgumā, katrā telpas stūrī nober nelielu daudzumu sāli (apmēram ēdamkaroti) un atstāj to tur diennakti. Pēc tam sāli saslauka un sadedzina.
Katru telpu pēc šādas tīrīšanas kārtīgi izvēdina.
Izvērtēt, vai ir nepieciešams tīrīšanu atkārtot var, vērojot gan savas sajūtas, gan zīmes. Piemēram, sapņos var parādīties kādas norādes, kas liecina, ka nepieciešams tīrīt vēl kādu reizi.